Par mums

SIA „Baltesva” ir dibināta 2009. gadā. Uzņēmums izveidots par pamatu ņemot SIA „AT un partneri” jau kopš 1999. gada iesāktās melno metālu pārstrādes un konstrukciju izgatavošanas tradīcijas, zināšanas un prasmes. Mūsu filozofija attieksmē pret klientiem - to vēlmēm , nav mainījusies nu jau otro gadu desmitu.

Mēs sniedzam savus pakalpojumus vadošajiem būvniecības uzņēmumiem, galvenokārt Latvijā, taču mēs varam arī piegādāt mūsu produktus ārvalstīs. Kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte visus šos gadus,  mēs cenšamies apmierināt mūsu klientus, nodrošinot tikai vislabākos rezultātus paveicot to maksimāli ātrā laikā. Mums ir pieredzējuši inženieri, un mēs veicam rūpīgu izpēti projekta dokumentācijā un konstrukcijas rasējumos. Veicam izgatavojamo detaļu izdalīšanu atsevišķi no kopējā projekta, atsevišķu specifikāciju saskaņošanu ar pasūtītāju. Izgatavotās detaļas piegādājam ar mūsu firmas transportu līdz pasūtītāja objektam.

SIA "Baltesva" piedalās objektu apkalpošanā kā apakšuzņēmējs, jo mūsu produkcija tiek izmantota kā saturošs elements dzelzsbetona konstrukcijās. Tieši ātrā un kvalitatīvā produkta izgatavošana tika izvēlēta kā mūsu firmas stratēģiskā ievirze.  Mūsu galvenā produkcija tiek izgatavota no melno metālu armatūras un celtniecības stieple, nedaudz izgatavojam metāla konstrukcijas no profila velmējumiem.

No armētajiem stieņiem tiek ražots:

- pirmajā pārstrādē armatūra tiek precīzi sagarināta pēc projektā norādītajiem izmēriem (ar precizitāti + / - 5mm) , lai celtniecības objektā to varētu ievietot, sasiet un aizliet ar betonu.

- otrajā pārstrādē tiek jau pilnībā sagatavoti un sasieti konstrukciju bloki – kolonnu un siju karkasi, glāžveida pamatu karkasi, armatūras sieti, tādējādi jau celtniecības objektā tos vienkārši ātri uzstāda un aizlej ar betonu.
Tādā veidā tika pilnībā uzcelts objekts – lidostas galvenā ēka Venspilī, Latvijā, kā arī vairākas daudzdzīvokļu ēkas Rīgā un Jūrmalā, Latvijā. Pilnu apgādi (otro pārstrādi) parasti pasūta uzņēmumi, kuri nevēlas, vai nevar atļauties objektā nodarbināt cilvēkus armatūras siešanai, vai objektu celtniecības temps ir tik saspringts, ka to nevar atļauties laika ziņā.
Uzņēmums slēdz līgumus ar pasūtītājiem par mūsu izgatavoto izstrādājumu uzstādīšanu ar mūsu firmā strādājošiem cilvēkiem tieši objektos. Labs piemērs ir būvniecības pamatu izgatavošana un uzstādīšana lielākajam vēja ģeneratoram Latvijā, netālu no Liepājas. SIA „Baltesvai” spēj nodrošināt pilnu darba procesu no ražošanas līdz uzstādīšanai objektā.


41


46


116